clickkey (clickkey) wrote,
clickkey
clickkey

Ця кадрова політика силових відомств показала, як ми здаємо Україну.

ВІталій Максимов


політик, генерал-лейтенант міліції у відставці

Ця кадрова політика силових відомств показала, як ми здаємо Україну. Як ми здали Крим, так само здаємо Донецьк і Луганськ.

Ми не знаємо правди про точну кількість загиблих


Почали закривати окремі ділянки кордону з Росією.А їх терміново потрібно було закрити ще два місяці тому.Тоді б у прикордонників запитали, як пройшли терористи? Була б інша ситуація.

Що взагалі робиться в структурі погранців? 15 тисяч євро - хабар за КАМаЗи з бойовиками. Чому ще й досі не порушені кримінальні справи? Чому генерали і відповідальні особи ще не притягнуті до кримінальної відповідальності? За такі випадки під час війни треба розстрілювати. І я впевнений, що це буде відповідальність вищого керівництва держави, яке зараз поки що керує.

На кордонах зараз стоїть тільки питання грошей. На жаль, новій владі очі заплямувала "зелень" проклята.

Якщо тимчасово на місяць закрити всі кордони з Росією для транспорту і пішоходів у Луганській, Донецькій областях і у Придністров'ї, то не будуть заходити терористи і найголовніше - не буде постачання зброї. Але на це просто брак політичної волі. Хто б міг собі пів року тому уявити, що ми будемо воювати з Росією? Цього не міг передбачити ні я, ні бій брат у Росії.

Наші кордони з Росією не повинні бути такими прозорими, бо ми - незалежна держава. Чому на кордоні в Луганській і Донецькій областях ще й досі рови не прокопали, щоб техніка не пройшла?
Новини на Gazeta.ua
Tags: korupcja, ukraina
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author