clickkey (clickkey) wrote,
clickkey
clickkey

Бандиты понимают только язык силы

Оригинал взят у procol_harum в Бандиты понимают только язык силы
Сейчас вам не 2004 год и у власти не бывший партаппаратчик Кучма, этнический украинец, между прочим. У власти сейчас находится банда, где этнические украинцы в меньшинстве. Это банда совковых манкуртов. И реванш, расправа будет, соответственно, бандитской. И еще чекисты пришлют своих советников, в этом нет сомнений. Уже прислали. Давно прислали.

Оригинал взят у oleg_leusenko в Януковичі розпочали сценарій реваншу
Українці чекають роками на рішення судів, проте суди Януковича проти Євромайдану виносять вироки протестувальникам менш, ніж за добу. Що це: військо-польові суди чи більшовицькі трійки? Вже почалися репресії проти автомайданщиків. Будемо й надалі мовчати стосовно так званих судів Януковича і його кумівської так званої Генпрокуратури?

Опозиція та Євромайдан здають позиції. Вимагати відставок від бандитів марно. Брати в облогу адмінбудівлі – дитячі ігри. Урки розуміють мову сили. Хто рішучіше зараз візьметься за справу, той й переможе.

Януковичі зараз збирають підневільних бюджетників і виводять їх на проплачені провладні мітинги. До столиці стягують війська і озброєних тітушок.

Вітчизняні ЗМІ вже потрохи збивають протестний темп і наголоси. Влада розпочала кампанію на маргіналізацію Євромайдану. Вже працюють київські гауляйтери (т.з. мерія). Євромайдан можуть розчистити під атракціони…

Невже лідери опозиції не зрозуміли, що в ці хвилини впроваджується реакційний сценарій режиму? Не можна гаяти час, бо розпочався реванш януковичів.

Влада бандюків – це орда. З нею неможна боротися європейськими методами. Проти шайки підходить лише одна тактика – наступ. Оборонна стратегія – це шлях в нікуди, до поразки, після чого почнуться масові репресії , арешті і остаточне встановлення диктатури криміналітету в Україні.

Зрозуміло, що зараз опозиція не має чіткого механізму зміни влади. Але вихід треба знаходити швидше, ніж регіонали повністю оговтаються.

Яценюк, Кличко, Тягнибок! Годі вимагати! Влада вам вже відповіла – розсміялася в очі і плюнула в обличчя. Поразка Майдану ляже тягарем на вашу совість. Не гайте часу, змінюйте тактику і повістку дня, ведіть народ у наступ. Українцям потрібна Революція, а не велелюдні пікети. Лише так переможемо! Слава Україні!
Tags: Киев, Украина, демонстрация
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author