clickkey (clickkey) wrote,
clickkey
clickkey

П’ятниця у Польщі пройшла під знаком Трьох Царів

Оригинал взят у rudy_ogon в П’ятниця у Польщі пройшла під знаком Трьох Царів
Папа Франциск охопив своїм благословенством учасників великої Процесії Трьох Царів у Варшаві

Варшавська хода Свята Богоявлення
Варшавська хода Свята Богоявлення

6 січня у польському календарі відзначено червоним кольором – це не тільки вихідний день, це, перш за все - Свято Богоявлення (Трьох Царів). У всій Польщі проходили урочисті богослужіння та святкові процесії в пам’ять про поклоніння немовляті Христу трьома царями.

Вулицями Варшави, Кракова, Познані, Вроцлава, Ґданська та інших польських міст під гаслом «Мир і добро» пройшли церковні костюмовані, оптимістичні процесії, за участю десятків тисяч вірних.

Президент Анджей Дуда разом з дружиною Агатою Корнгаузер-Дудою також взяв участь в урочистостях Свята Богоявлення у прикордонному з Чехією, містечку Цєшин. Під час промови глава держави підкреслив винятковий характер цєшинської урочистості, адже у святі беруть участь як католики так і євангелісти.
А про варшавську процесію свята Трьох Царів згадав навіть Папа Римський Франциск, який зустрічався з вірними на площі Св. Петра у Римі:

«Я вітаю групи, що прибули з Мальти, Каліфорнії і Польщі. Охоплюю своїм благословенством учасників великої Процесії Трьох Царів, яка відбувається у Варшаві за участю багатьох родин та дітей».

На площі Св. Петра також відбулася процесія Трьох Королів з регіону Умбрія (Центральна Італія), яка – наголосив Папа, - поширює цінності солідарності і братерства.

http://polradio.pl/5/38/Artykul/287795
Tags: Польша, праздник
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author